Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Co warto wiedzieć o Vitberg opinie?

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – opinia autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]