Urządzenia marki Vitberg – korzystaj z nich we własnym domu

Na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala uzyskasz więcej informacji o Vitberg opinie

Ludzie pracujący w pozycji siedzącej z czasem zaczynają skarżyć się na bóle kończyn, otyłość oraz bóle kręgosłupa. Jednym ze sposobem radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, przechodząca w ostatnich dziesięcioleciach swój renesans. Badania nad tym sposobem terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na niwelowanie bólu, ale poprzez stymulację włókien mięśniowych oraz przyśpieszenie metabolizmu może wspierać także odchudzanie. Z terapii wibracjami coraz częściej korzystają też zawodowi sportsmeni do regeneracji tkanki mięśniowej po intensywnym treningu.

Wibroterapia w domu z modułami RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak nieosiągalna dla przeciętnego Kowalskiego. Można się jej oddać w zaciszu własnego mieszkania, bez konieczności zapisywania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. W sprzedaży dostępne są zestawy do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które służą do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie 3 głównych programów: Nogi, Relaks oraz Kręgosłup, w których można wybrać 4 poziomy intensywności wibracji. Część podstawową można powiększyć o uzupełniające moduły: Nogi, Kolana, Metabolizm, Szyja i Biodra.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]