Portal Napieraj.pl recenzuje zestaw RAM Vitberg+

Kliknij w to miejsce, jeżeli szukasz więcej wiadomości na temat marki Vitberg

Co o wibroterapii sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało człowieka mają wibracje?

Aparaty marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się wibracje o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni i krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu we własnym domu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz natężenie drgań.

Aparat firmy Vitberg spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż moduły wibrujące pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]