Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Więcej szczegółów o marce Vitberg znajdziesz tu

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do własnych potrzeb, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]