Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

Nasze włosy nierzadko są obecnie zagrożoneszkodliwym wpływem otoczenia. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Należy o nie dbać poprzez używanie kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z włosami budzą obawy, może okazać się wskazana wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może trafnie zdiagnozować nasze problemy i zalecić właściwe leczenie.

Trycholog w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, jest w stanie zalecić nam przeróżne procedury wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy poddać się między innymi zabiegowi anti-aging pozwalającemu cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także efektywne sposoby pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki skutecznie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się pięknymi i będącymi w dobrej kondycji włosami przez długi czas.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w dobrym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.