Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Na psychoterapia-uk.pl uzyskasz pomoc psychologa UK

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, jednak ciągle nie brakuje chętnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego udać?

Przebywanie na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują cały szereg komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje bardzo duży stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą także kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie należy bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje , które przekazano podczas rozmowy zostaną powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się bowiem martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie do niej specjalista.

Lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339