Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Więcej o marce Vitberg - poszerz swoją wiedzę!

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają krótkotrwałe działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie kraju, gdzie można przetestować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]