Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala znacznie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg oraz szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, składający się z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]