Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/ uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, że zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy korzystaniu z zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość produkcji oraz fakt, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które są obecne na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]