Najlepsze metody wybielania zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie codziennie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak przywrócić wspaniały uśmiech? Jakie metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – odzyskaj lśniące i śnieżnobiałe zęby

Mycie uzębienia po jedzeniu i piciu pomaga zachować mocne szkliwo, ale nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznymi zmianami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe zabiegi wybielające (pasty, nakładki, paski), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Dentyści szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia satysfakcjonujące rezultaty już po trzech sesjach. Światło emitowane przez lampę jest całkowicie bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów nawet o 14 tonów

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu uzębienia. W dalszej kolejności przy pomocy specjalistycznego szablonu określa się kolor zębów przed wybielaniem. Po wykonaniu wstępnych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Ważne jest też precyzyjne dobranie PH żelu. Preparat aktywowany jest przez światło lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny efektywnie redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND wybiela zęby nawet o czternaście odcieni, efekty są więc niesamowite i utrzymują się do 2 lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej ok. 7 dni. Znakomite efekty przynosi również wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.