Marka Vitberg na przestrzeni lat – początki, rozwój, współczesność

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tutaj

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat trudzi się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na rozmaite schorzenia. Kompletny zestaw jest złożony z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Poszycie wykonane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a następnie dokładnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]