„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz zesztywnienie szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale także relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub skompletować tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]