Jak wibroterapia wpływa na organizm? O urządzeniach marki Vitberg

Więcej informacji o marce Vitberg znajdziesz tu

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy można kupić zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skupić się na określonym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii poprawiają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]