Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Szczegółowe informacje na temat korekcji wzroku Kraków. Przekonaj się!

Dobry wzrok gwarantuje wysoki komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się dokuczliwych i w wielu przypadkach groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na badania do kliniki okulistycznej?

Korekta wzroku – zaufaj doświadczonemu optometryście

Do niedawna korekta wzroku ograniczała się do zakładania soczewek kontaktowych bądź okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże nowoczesne techniki korekty pozwalające na leczenie jaskry, nadwzroczności, presbiopii, a także wielu rzadszych chorób. Nadzwyczaj rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku, która charakteryzuje się ogromną efektywnością. Taka korekcja wzroku jest zabiegiem bezpiecznym oraz nieinwazyjnym, a pacjent szybko wraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, gdzie zatrudniona jest doświadczona kadra medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia. Wprawny optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać odpowiednią procedurę leczenia i wyeliminować wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej dysponują najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym, dzięki czemu mogą rozpoznać nawet mało rozpowszechnione choroby oczu.

Centrum oka – nie tylko korekta wzroku

Kliniki okulistyczne podejmują się także terapią innych chorób, np. stożka rogówki. Najnowsze metody jego korekcji polegają między innymi na modelowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym okuliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, będący testem przydatnym w diagnozowaniu stanów zapalnych, jaskry, a także pozostałych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się też mapy rogówki – jest to niezbędne przed operacją katarakty lub innymi zabiegami laserowymi. Korekta wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się także innymi problemami, jak przykładowo pozbyciem się kaszaków czy ciała obcego z oka.

Lokalizacja:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]