Badania psychologiczne

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej trudni się organizowaniem psychotestów oraz badań kierowców. Gabinet znajduje się przy ulicy Filomatów 10 (w pobliżu przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – zakres usług

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: walców, wciągarek, koparek, ładowarek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych urządzeń. Oferta naszych usług dotyczy m.in. testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania regularne; badania operatorów różnych maszyn; testy pracowniczych; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Rozumiemy, że mają Państwo napięte grafiki, przez to dostosowujemy się do Państwa możliwości. Badania realizujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług znajduje się na naszej stronie www.

Prosimy zabrać ze sobą następujące dokumenty: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane oraz bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]