Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ uzyskasz więcej szczegółów o digital painting kurs

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, animacją i reklamą.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]