Do kogo kierowana jest oferta szkoły rysunku?

Kliknij tu, aby uzyskać pomoc fachowców z szkoły rysunku

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Wykazano wszak, że nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny wpływ na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem wychowania. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć opracowanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Dużo osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Wrocław, Katowice, Kraków czy Łódź. Nie brak także kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie kochają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego dowiemy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]