Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/ poznasz bezkonkurencyjną ofertę kursu rysunku architektonicznego Kraków

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa mnóstwo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także wskazówki specjalistów, które pozwolą przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie lub za granicą). Kursanci mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]