bransoletki z koralikami, biżuteria srebrna

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które będą odpowiednie na wszystkie spotkania. Możemy samodzielnie je zrobić w zaciszu domowym lub kupić w butiku. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się niepowtarzalne.

Metody tworzenia bransoletki z koralikami

Najczęstszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy pomocy igły, nici, szydełka i zestawu koralików tworzymy unikalną biżuterię. To prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym fasonie.Poza tym, w Inernecie mamy możliwość skorzystania z wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Bardziej wymagającym sposobem umożliwiającym zrobienie falowanej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużej ilości wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest bardzo duża liczba wzorców, którymi możemy posiłkować się przy pracy nad swoją biżuterią. Dzięki technice, możemy używania cyfrowych schematów, które znacznie upraszczają tworzenie osobistej bransoletki. Do dyspozycji są zarówno modele w jednym kolorze, jak i zawierające przenikanie kolorystyczne.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z biżuterią.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]