Srebrne kolczyki idealne na prezent

Dowiedz się więcej o kolczykach

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej kupowanych przez kobiety dodatków. Sprawdzają się na każdą okoliczność – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane, a także gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są urocze wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie często wybierane są długie akcesoria, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Dodatki zrobione ze srebra nie powodują alergii uszu, co często ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Wybierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technologię ich wykończenia – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Zadbaj o swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy dokładnie pielęgnować i na bieżąco usuwać wszelkie zanieczyszczenia, żeby ciągle prezentowały się doskonale. Powinno się wycierać je codziennie suchą gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne produkty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w szczelnych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych sposobów czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie środki mocno rysują elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.