biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Wspaniałym prezentem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka świetnie współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze wielobarwne czy przezroczyste?

Cyrkonie to sztuczne kamienie ozdobne, wykazujące wspaniałe parametry wizualne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt znakomicie naśladuje drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Istnieją też kolorowe odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych składników można uzyskać następujące odcienie: błękitny, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji urodzin lub na Mikołajki.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te połyskujące kamienie są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, a także naszyjników. W jakich sklepach kupimy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych wariantach i świetnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wymarzoną i stylową biżuterię. Nabywcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.