Kolczyki wiszące – wyraźny dodatek wielu kreacji

Więcej szczegółów o kolczykach wiszących

Jednym z najpopularniejszych typów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko kobiety – rosnącym od lat popytem cieszą się też wśród panów, w szczególności tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie sposób aczkolwiek kwestionować, iż kategoryczna większość kolczyków projektowana jest z myślą o kobietach. Nadzwyczaj olśniewające są zwłaszcza wiszące kolczyki. Są one bardziej zauważalne, a tym samym w zdecydowanie mają wpływ na to, jak inni postrzegają konkretną kreację. To właśnie dlatego są niezmiernie popularne wśród pań w różnym wieku i noszących się w wielorakich stylach. Szerokie zróżnicowanie wiszących kolczyków pozwala dopasować je do praktycznie każdej sukienki. Jak zatem dobrać kolczyki wiszące najlepsze do danej sytuacji? Na co powinniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – mogą oddziaływać na wygląd twarzy

Przy wyborze kolczyków wiszących trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim ich długość i design – to właśnie te aspekty głównie rzutują na to, jak ostatecznie będzie postrzegana nasza twarz. Krótsze kolczyki wiszące sprawiają, że twarz wydaje się okrąglejsza, z kolei te dłuższe (w sprzedaży znajdziemy wzory o długości nawet 7-8 cm) przedłużają ją. Design kolczyków posiada tu również gigantyczne znacznie. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, zaś te bardziej okrągłe – wręcz . W sprzedaży kupimy również kolczyki bardziej neutralne, które nie oddziałują zbytnio na postrzeganie kształtu naszego oblicza – w tym miejscu koniecznie warto napomknąć przykładowo o kolczykach przypominających krople wody.

Do jakich kreacji nosi się wiszące kolczyki?

Szukając kolczyków wiszących dobrze dobranych do danej kreacji należy pamiętać, że są one niesłychanie rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innych odznaczających się kosztowności mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Zatem zaleca się wystrzegać się zakładania ich do dużych wisiorków, zegarków bądź bransoletek. Wiszące kolczyki będą zaś wyglądały wyśmienicie, gdy w kreacji będą najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż będą tworzyć spójną całość z butami, fryzurą oraz sukienką.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]