Kolczyki serca – kilka porad na początek

Jeśli chcesz nabyć kolczyki serca, odwiedź ten adres

Kolczyki serduszka są chętnie kupowanym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, wyśmienicie akcentują urodę, są również znakomitym pomysłem na prezent. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego przeważnie są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – na studniówki oraz do szkoły

Wzór serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka stanowią eteryczny dodatek do szeregu stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest na ogół wybierany na niezobowiązujące okazje – ubieramy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, ale delikatnie podkreślają naturalne piękno właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wydłużenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki pasują na bale sylwestrowe, wieczory w teatrze bądź romantyczne kolacje i wspaniale komponują się one ze stylowymi sukniami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serduszka zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serca – idealny upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serca wyprodukowane ze złota oraz srebra. Popularnością cieszą się także modele pozłacane – niedrogie, a zarazem wyglądają nadzwyczaj efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym czy rubinowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Matki, złote gody oraz z mnóstwa innych sytuacji. Wręczone ukochanej osobie – dziewczynie, żonie czy też matce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o istniejącym między wami uczuciu, szacunku i miłości.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]