Bransoletki srebrne – wciąż najpopularniejsze

Więcej szczegółów o bransoletkach

Choć nie są tak często zakładane jak pierścionki, bransoletki zdobyły mnóstwo entuzjastek. Świetnie komponują się z najróżniejszymi kreacjami, zaś ich noszenie nie sprawia problemów. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż dostępne są w stosunkowo niskich cenach. Produkowane są z rozmaitych metali, jednak szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się od lat bransoletki srebrne. Rzecz jasna nie ma w tym nic zaskakującego – szczególnie, kiedy weźmiemy pod uwagę wszystkie zalety tego metalu. Srebro bowiem nie tylko bardzo dobrze się prezentuje, ale również ma wiele pozostałych mocnych stron.

Dlaczego bransoletki srebrne są tak chętnie noszone?

Oprócz walorów wizualnych, srebro jest chętnie zakładane ze względu na swoje działanie antybakteryjne – mogą nosić je także alergicy. Złotnicy lubią je zaś ze względu na dużą plastyczność – bez problemu można zrobić z niego bransoletki o fantazyjnych formach. Nie bez znaczenia są też małe koszty zakupu oraz fakt, że łatwo znajdziemy je też w internecie. To rozwiązanie polecane jest przede wszystkim tym, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu – bransoletki srebrne online nabędziemy w parę chwil.

Jak czyścić bransoletki srebrne?

Bransoletki srebrne posłużą wiele lat – jeśli tylko dobrze się o nie zatroszczymy. Najistotniejsze jest to, w czym trzymamy ozdoby. Pudełko powinno być wyściełane miękkim materiałem, a jeżeli trzymamy w nim kilka ozdób – powinno mieć segregatory, bo dzięki temu ustrzeżemy się uszkodzeń mechanicznych na biżuterii. Do ich mycia nie należy natomiast używać płynu do mycia naczyń i tym podobnych preparatów – przeznaczone do tego są specjalne płyny.