Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Szukasz więcej informacji o najlepszej ofercie wypraw w góry? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia pewne i solidnie opracowane wyprawy pod opieką kompetentnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Planujemy trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które kochają czynny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ogromnych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Czemu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych liderów oraz przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]