Spływy kajakowe Dunajcem – wypoczynek i przygoda w jednym

Spływ Dunajcem to idealna metoda spędzania wolnego czasu, którą docenią wszyscy pasjonaci czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane wrażenia i dużą dawkę adrenaliny. Oferta jest przeznaczona dla przeróżnych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i firm, które chcą zorganizować integrację dla pracowników. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie Twojej wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie możesz pominąć.

Czy warto zdecydować się się na spływ na Dunajcu?

Dunajec to rzeka, która zapewnia idealne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna znajdująca się w pobliżu powoduje, iż spływ Dunajcem jest bardzo popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece żyją też rozmaite gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a przepiękne krajobrazy zachwycają. Spływ wiedzie przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w z bliska. Aby wziąć udział w spływie, wymagane jest stosowne przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami sterują doświadczeni instruktorzy, którzy doglądają bezpieczeństwa uczestników.

Spływ kajakowy na Dunajcu – wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów po Dunajcu oferuje klientom do wyboru trzy pakiety – Basic, Active oraz Comfort. Turyści mają zapewnione pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram albo gumowe kajaki Gumotex Palava, kaski, wiosła, kamizelki i hermetyczne opakowania. Ze sobą należy mieć ręcznik, sportowe buty, a także spodenki oraz koszulkę do przebrania. Oprócz tego przy pakiecie Comfort zapewniony jest transport busem ze Szczawnicy.