lekcje tenisa Kraków, nauka tenisa Kraków

Nie tylko fitness – o lekcjach tenisa

Ruch i rekreacja to współcześnie coraz częstszy sposób na spędzanie wolnego dnia. Modne są przede wszystkim lekcje tenisa, które wspaniale polepszają wydolność organizmu i poprawiają odporność. Prześledźmy jakie pożytki gwarantuje ten rodzaj aktywności.

Popraw siłę organizmu na lekcjach tenisa

Częste ćwiczenia tej dyscypliny znacząco wzmocnią mięśnie i zapewnią spadek zbędnych kilogramów. Dodatkowym plusem jest poprawa zwrotności ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Należy zauważyć, że profesjonalne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Gdy pragniemy na poważnie zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, warto zarejestrować je od najmłodszych lat do szkółki tenisowej. To spowoduje, że nasze dziecko błyskawicznie zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa – najlepsze korty w kraju

Szkoły tenisa odkryją nie tylko małych czempionów rakiety. Również dorośli mogą odnaleźć się na korcie. Wystarczy wziąć udział w szkoleniu z trenerem, który nauczy nas zasadniczych podań oraz zademonstruje jak należy wykonywać bekhend. Najbardziej prestiżowe lekcje tenisa prowadzone są w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie od lat trenowani są przyszli zwycięzcy. Trzeba podkreślić, że nie liczy się stopień zaawansowania, ale naturalne predyspozycje i nasze zaangażowanie. Kiedy trenujemy jako amatorzy, myślmy po prostu o emocjach wynikających z uprawiania sportu.

Lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]