Zalety nowoczesnych pokryć dachowych i gdzie je kupić?

Producent blachodachówek - dowiedzcie się co może wam zaoferować.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe czy ceramiczne. Liczne zalety tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla deweloperów.

Prosty montaż i łatwość dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z kilku przyczyn. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę więźby dachoweji zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich założenie jest nie tylko proste, ale i trwa krócej w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich równe rozstawienie zabiera zazwyczaj dużo więcej czasu. Kolejną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi obiektami, zwłaszcza, że bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia też większa szczelność. Prócz tego łatwo je wyczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i przemycie wodą, a w razie bardziej opornych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy?

By nabyć blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na naszym rynku od 30 lat działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment blach trapezowych, blachodachówek i paneli dachowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tego producenta, funkcjonujących w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Dumą REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na korozję, powstawanie porysowań, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet troszczy się wszechstronną obsługę klienta, stąd prócz własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (przykładowo folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych cenionych marek.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08