projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekt

Projekty domów drewnianych – nowoczesność i tradycja

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale są także funkcjonalne. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak znaleźć projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich nieruchomości, ponieważ posiadają one dużo zalet. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Odpadają także roboty związane z betonowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne są wybierane coraz częściej. To połączenie innowacji z górskim klimatem. Z jednej strony zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom gwarantują komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – nieznaczna grubość ścian

Domy drewniane nowoczesne to budynki skonstruowane z surowca naturalnego, dlatego też wewnątrz panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich dodatkowo ocieplać. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można stawiać także podczas zimy, bo wszystkie prace realizowane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]