Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Biuro architektoniczne Kraków - pomoc na wyciągniecie ręki

Na pewno chcesz, by w świeżo wybudowanym domu wszystko było takie jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy przede wszystkim od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najbardziej godnych uwagi propozycji nie powinno na szczęście być przyczyną problemów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, kiedy zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na gotowy projekt. Które wyjście będzie bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W internecie w kilka chwil znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich najmocniejszą stroną okazuje się na pewno cena – najtańsze projekty kupimy jedynie za za niewiele więcej, niż 2000 zł. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla klientów, którzy chcieliby nabyć projekt jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Wybierając podobne wyjście możemy być pewni, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – zanim go sporządzi, projektant dowie się, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy niż katalogowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą liczyć się z wydatkiem około dwustu złotych za m2.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]