Najlepsze okna energooszczędne

Zamów okna energooszczędne

Wysokiej klasy okna energooszczędne to najważniejszy element, o którym trzeba pamiętać przy termomodernizacji lokalu jednorodzinnego. Najlepiej sprawdzają się okna drewniane, które obecnie znajdziemy w różnych wariantach. Jak są wyprodukowane i co gwarantują?

Okna energooszczędne – zwróć baczną uwagę na przepuszczalność cieplną

Drewniane okna wyprodukowane są z bezpiecznych dla przyrody materiałów – na przykład dębu i modrzewia. Odznaczają się świetnymi atrybutami, dzięki czemu dotrzymują kroku produktom z tworzyw sztucznych. Pamiętajmy, żeby zwrócić szczególną uwagę na współczynnik przenikalności cieplnej okien, zwłaszcza, jeśli modernizujemy budynek przed jesienią. Gwarantuje to nie tylko dogodne warunki wewnątrz pomieszczenia, ale również oszczędność materiałów grzewczych. Współczynnik przepuszczalności cieplnej musi być utrzymany na prawidłowym poziomie (tj. niższy niż 0,8 W/m2), bo tylko w takim przypadku w budynku zapanują komfortowe warunki. Wysoka temperatura nie ucieka z budynku, a przez nieszczelności nie wpada wiatr .

Okna energooszczędne – pozbycie się niepożądanego gwaru

Nabywając nowe okna energooszczędne przeanalizujmy kolejny ważny detal – stopień izolacji akustycznej. Kupmy dobrze izolowane okna drewniane, jeśli chcemy cieszyć się wspaniałą ciszą w budynku. Niesamowicie istotne są także dokładne systemy uszczelniające – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Innowacyjna technologia zapewnia pozbycie się niechcianego gwaru i wspaniały komfort cieplny w budynku, warto więc wybrać drewniane okna energooszczędne.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]