Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Szukasz tabliczek na drzwi? Powinieneś odwiedzić tę stronę

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo najróżniejszych sal, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznaczyć?

Właściwe oznakowanie obiektu ma wpływ na przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – czytelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odnalezienie pokoju, który w danym momencie jest naszym celem. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów i biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym swoje obowiązki realizuje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, dane na tabliczce można bez żadnych trudności zmienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba przecież przeznaczać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznakować punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment bardzo dużą popularnością. Często na tych tabliczkach oprócz samego napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz tego znaku jest więc bardzo jasny. Nie zapominajmy także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]