Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Jesteś zainteresowany ofertą dostawcy silników prądu stałego? Skieruj się tutaj, żeby uzyskać więcej informacji.

Powszechne użycie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), przekładni falowych i planetarnych, a także silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się wysoką żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a z racji możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, znacznej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje także produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]