Stacja czołowa Anttron – odbiór cyfrowy i analogowy

Chcesz zamówić produkty ANTTRON? Wejdź na https://telmor.pl/Produkty/Cyfrowe-stacje-czolowe

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To kluczowy punkt, który skupia rozmaite sprzęty służące do poprawnej transmisji sygnału telewizyjnego. Wszystkie podzespoły tworzą razem płynnie funkcjonującą całość. Dowiedz się, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i gdzie zazwyczaj jest stosowana.

Stacja czołowa Anttron – do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV

Stacja czołowa Anttron to rozwiązanie stosowane w mechanizmach zbiorowego odbioru sygnału – m.in. w hotelach, hostelach, budynkach użyteczności publicznej oraz przez operatorów telewizji kablowej. Transmituje ona połączenie do poszczególnych urządzeń. Jednym z zasadniczych elementów wchodzących w skład stacji czołowej jest specjalistyczna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Specjalne aplikacje ułatwiają jej precyzyjną konfigurację. Do szafki można zamontować różne moduły – np. DTV AV2 oraz DTV DM2/4.

Stacja czołowa Anttron – przetwarzanie sygnałów różnego pochodzenia

Każdy z komponentów wchodzących w skład stacji czołowej Anttron służy do innego celu – przetwarzania sygnałów DVB-S/S2 lub MPEG2. Sygnał analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – występują awarie w transmisji obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą większe koszty. Większość komponentów wchodzących w skład stacji czołowej wyposażona jest też w oddzielne sloty USB, które umożliwiają dodanie własnego contentu. Moduły można ze sobą mieszać, uzyskując sprawny system antenowy.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]